14.04.2024 r. - 2 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna.

1. Dziś Niedziela Biblijna, oraz Święto Chrztu Polski. Ze Słowem Bożym gościmy księdza z Ukrainy.
2. Dziś Poświęcenie alb dzieciom I-komunijnym - na Mszy św. o godz. 10.30.
3. Okazja do Sakramentu pokuty – codziennie przed Mszą św.
4. Grupa Biblijna ma spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę przed Mszą św. wieczorną.
6. Nowenna do Naszej Pani Bukowskiej w czwartek po Mszy św. o 7:00 i przed Mszą św. wieczorną.
7. Z okazji Narodowego Czytania Pisma św. i Tygodnia Biblijnego, gościć będziemy w Buku siostrę dr hab Joannę NOWIŃSKĄ, zaangażowaną w projekt przybliżania myślenia Bożego zawartego w Biblii. Temat spotkania - „Słuchaj Izraelu - nakaz, czy ciągle aktualna propozycja relacji ?”. Zapraszamy na spotkanie z siostrą dnia 17 kwietnia - w środę - na godz. 19:30 do Sali Miejskiej (Synagogi).
8. Przymierze Miłosierdzia - zaprasza w piątek na godz. 20:00 do sanktuarium na katechezę i Adorację, Gośćmi będą misjonarze.
9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Modlitw o powołania.
10. Pożegnaliśmy: +Danielę CZEKAŁA, l. 85, z ul. Folwarcznej 11, +Marię DZIURLA, lat 96, z ul. Przykop 3, Adama WITKOWSKIEGO, lat 76, z ul. Dobieżyńskiej 8. Wieczny odpoczynek...
11. Planujemy pielgrzymkę do Łagiewnik k, Łodzi, gdzie zmarł i tam są relikwie bł. O. Rafała Chylińskiego - naszego parafianina - 25 kwietnia (czwartek). Wyjazd o g. 8:00 z pl. Reszki. Zapisy w biurze parafialnym. Proszę dokonać wpłaty. Koszt 100 zł. Zapraszamy!!!

Niedziela 14.04.
7:00 + Genowefę – 1r. śm., Stanisława JELIŃSKICH.
9:00 W int. małżonków Grażyny i Eugeniusza z ok. 45r. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Bukowskiej Literackiej dla całej rodziny.
10:30 W int. Marceliny z ok. 1 ur. i Andrzeja z ok. 60 ur.
12:00 W int. Parafian - Chrzest św.
18:30 W int. małżonków Barbary i Sławomira z ok. 30 r. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Poniedziałek 15.04.
7:00 + Stefana – w rocz. śm., Zofię, Stanisława, Władysławę KAWALA
18:30 + Jana GAWRONA – 3r. śm. i zm. z rodz.

Wtorek 16.04.
7:00 + Robert KARALUSA, Stanisławę PIETRUSIAK, Antoniego, Władysława RYBARSKICH, Mirosława, Rozalię STACHOWIAK i zm. z rodz. KARALUSÓW i ŚLIWIŃSKICH
18:30 W int. małżonków Jadwigi i Zenona w rocznicę ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Środa 17. 04.
7:00 W int. Roberta o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha św.
18:30 Msza św. zbiorowa za żywych

Czwartek 18.04.
7:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Bukowskiej Literackiej i dary Ducha św. dla Pauliny - z ok. urodzin
18:30 + Mariannę, Wincentego, Marię, Franciszka ANDRZEJEWSKICH

Piątek 19.04.
7:00 + Marię, Stanisława, Zuzannę, Stanisława, Zenona KRÓLIKOWSKICH, Marię, Józefa RATAJCZAK, Antoninę NOWAK
18:30 Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 20.04.
7:00 + Tadeusza GAWRONA – od córki Elżbiety z rodz.
18:30 + Walentego, Mariannę GÓRCZAKÓW, Ignacego STRÓŻYKA, Mateusza STRÓŻYKA i zm. z rodz.

Niedziela 21.04.
7:00 + Józefa FELIKSIAK, Tadeusza SZAJKOWSKIEGO, Władysława BŁASZYKA.
9:00 W int. wnuka Tymoteusza z ok. 3 ur. oraz urodzin córek Magdy i Kamili oraz syna Szymona z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalszy czas.
10:30 W int. Aliny i Aleksandry z ok. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
12:00 W int. małżonów Grażyny i Michała, z ok. 20 r ślubu, z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosł i zdrowie dla całej rodziny.
18:30 + Iwonę CZYŻAK