5.07.2020 r. - 14 Niedziela Zwykła.

1. Czas spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej został przedłużony do 14 września.
2. Nie ma limitu liczby osób obecnych w kościele. Jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i świątecznej w kościele. Obowiązują maseczki. Kto ma obawę o swoje zdrowie - niech korzysta nadal ze środków przekazu.
3. Komunię św. można przyjmować na rękę. Przyjmujemy Ją jako pierwsi - zdejmując rękawice i maseczki- ustawiając się po prawej stronie kościoła, przy ołtarzu Matki Bożej Nieust. P.
4. Korzystanie z sakramentu Pokuty - codziennie przed Mszą św.
5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę o 18:30.
6. Prośby i podziękowania do M.B.Bukowskiej Literackiej można składać na stronie internetowej naszego Sanktuarium. Nabożeństwo odbywa się w każdy czwartek po Mszy św. o 7:00 i przed Mszą św. wieczorną.
7. W sobotę przypada święto św. Benedykta patrona Europy.
8. W przyszłą niedzielę (12.07) odbędzie się o godz. 16:00 Msza św. w Wysoczce. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
9. Chorych odwiedzamy na zaproszenie.
10. Pożegnaliśmy: : +Marię Gałęcką, z ul. Wielkowiejskiej 21, +Renatę Kryger , z ul. Smugi 46. Wieczny odpoczynek...
11. Spotkanie pielgrzymów na Białoruś - w środę o 19:15. na salce.
12. Dyżur modlitewny przy Jezusie obecnym w Eucharystii w naszym Sanktuarium, można zaznaczyć na stronie internetowej parafii, obierając dowolną godzinę i datę. Dobrze, aby powstała „Straż Honorowa”, której członkowie pełnili by stały dyżur przy Jezusie Eucharystycznym.
13. Bardzo dziękujemy: - za ofiary na Daninę Diecezjalną, a także za ofiary wpłacane na potrzeby parafii, na konto parafii. Bóg zapłać!
14. W tym roku, ze względu na epidemię, pielgrzymka z grupą 21 się nie odbędzie. Proponujemy formę duchowego włączenia się w pielgrzymkę. Poza tym zapraszamy wszystkich duchowych pielgrzymów aby indywidualnie przyjechać na Jasną Górę 15 lipca. O g. 12:00 będzie symboliczne wejście duchowych pielgrzymów, a o g. 16:00 Msza Św. w ich intencji w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Poniedziałek 6.07.
7:00 +Jana – 9r. śm. i Janinę – 4r. śm. BARTOSIKÓW
18:30 + Ryszarda ZIEMKIEWICZA – od syna Arkadiusza z rodz.

Wtorek 7.07.
7:00 + Wiesławę PIĄTKOWSKĄ – od Janusza z żoną
18:30 + Krystynę i Antoniego RAJTARÓW i zm. z rodz. RAJTARÓW i BENDOWSKICH

Środa 8.07.
7:00 + Bogumiłę MAZURKIEWICZ – od Zakładu Pogrzebowego „Gloria”
18:30 Msza św. zbiorowa za żywych

Czwartek 9.07.
7:00 + Sławomira KAMIŃSKIEGO – od Adama z mamą
18:30 W int. Zuzi z ok. 4 ur., z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej

Piątek 10.07.
7:00 + Edwarda DUSIŃSKIEGO - 20r. śm. i zm. z rodz., Annę, Witolda, Helenę, Seweryna, Krystynę, Krzysztofa
16:00 ślub: Monika i Piotr
18:30 Msza św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 11.07.
7:00 + Sławomira KAMIŃSKIEGO – od koleżanek i kolegów – rocznik 74 Szkoły Podstawowej.
15:00 W int. małżonków Katarzyny i Krystiana.
18:30 + Eugeniusza LECHNIAKA – 6r. śm.

Niedziela 12.07
7:00 + Marię, Zdzisława JĘCHÓW, Katarzynę, Stefana BARTKOWIAKÓW
9:00 + Henryka, Wiktorię, Franciszka PAWLAKÓW, Mariannę Kazimierza, Leszka KUKUŁKÓW, Helenę, Leona MANIEWSKICH, Stefanię TONAK, Jadwigę FLORCZAK
10:30 W int. małżonków Lucyny i Rafała z ok. 25r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodz.
12:00 W int. Parafian
18:30 + Kajetana GRABOWSKIEGO – 10r. śm.